znajdujesz się w : Strona główna / O firmie /

O firmie

Jesteśmy oficjalnym partnerem frimy Bolhoff Technika Łączenia w zakresie sprzedaży detalicznej produktów marki HELICOIL plus na terenie Polski.

Technika warsztatowa w Podgórzynie

Firma Karchem to lokalne przedsiębiorstwo, działające na rynku techniki warsztatowej nieprzerwanie od wielu lat. Siedziba firmy mieści się w Podgórzynie, 10 km na południe od Jeleniej Góry. Do zapoznania się z ofertą zapraszamy osoby prywatne, warsztaty samochodowe, a także klientów biznesowych. 

Działalność firmy Karchem opiera się na trzech filarach: produkcji i sprzedaży narzędzi warsztatowych, sprzedaży wysokiej klasy chemii warsztatowej oraz sprzedaży narzędzi do naprawy gwintów. Nasza firma powstała po to, aby zaopatrywać klientów indywidualnych i warsztaty samochodowe w nowoczesne narzędzia ręczne, narzędzia pneumatyczne, elektronarzędzia, a także środki czystości. 

Nasza oferta przeznaczona jest dla profesjonalistów, jak i osób zajmujących się wszelkiego rodzaju pracami mechanicznymi. Dzięki indywidualnemu traktowaniu każdego klienta, stałemu poszerzaniu oferty sklepu z narzędziami, a także atrakcyjnej polityce cenowej staliśmy się firmą znaną i cenioną. 

Posiadamy wyłącznie asortyment najwyższej jakości. Umiemy dostosować się do indywidualnych wymagań klientów oraz zaproponować optymalne rozwiązania. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.